Sitemizde şuan toplam 132 film bulunmaktadır.

The Two Popes

0
( Yüksek Kalite ) Part 1 Part 2Yorum yap

FILM BILGILERI 5 ay önce eklendi
The Two Popes

The Two Popes Türkçe Dublaj İzle

The Two Popes Filminin Konusu

Filmin konusu, bir Katolik kilisede birbirine zıt ve fikir ayrılığı yaşayan ve güce oldukça düşkün olan iki adamın hikayesini konu ediyor. Kilisenin yönetimi ve hareketlerinin yanlış olduğunu düşünen ve buna karşı çıkan Kardinal Bergoglio, 2012 senesinde bu durumdan rahatsız olarak Papa Benedict’ten emekli olması için ricada bulunur. Lakin Papa Benedict, skandallar yüzünden ve kendinden şüphe ederek bu Katolik Kilisesi’nin doğruluğunu sekteye uğratacak bir bilgiyi ortaya çıkarmak için yerine geçecek olan papayı yanına çağırır. Bu olayların yanı sıra Vatikan’ın içerisinde hem geleceğe yönelik doğru adımlar atmak em de suçluluğu ve affetme duygusu arasında şiddetli çatışmalar başlar. Bu iki adamın birbirleriyle verdiği mücadelenin galibi kim olacak?

The Two Popes izle adlı Yabancı sinema kuşağı filmi Komedi ve Dram konularıyla sizlere Türkçe Dublaj, HD, FUll HD ve 1080p özellikleriyle sizlere sunuyoruz. En kaliteli ve en iyi filmleri hızlı ve güvenilir bir şekilde sizlere sunuyoruz

The Two Popes Hakkında Detaylı Bilgi

izleyicilere sunulduğu ilk andan itibaren komedi ve dramı bir arada mükemmel bir şekilde harmanlayıp sunan ve biz sizlerin daha kaliteli bir şekilde izlemeniz için Türkçe Dublaj, HD, Full HD ve 720p özellikleriyle kesintisiz bir film sunuyoruz.

The Two Popes izle

The Two Popes izle filmi 2019 yılında izleyicilere sunulan film komedi ve dram alanında en iyi film olarak gösteriliyor. İmbd’den aldığı 7,6 puanıyla kullanıcılardan tam not alan filmi kesintisiz bir şekilde Türkçe Dublaj ve 780p’de izleyebilirsiniz.

The RoomStar Wars 9 Skywalker’ın Yükselişi

Tür: 2019 Filmleri, Dram Filmleri, IMDB 7-8, Komedi Filmleri

Yapım: 2019

IMDB Puanı: 7.2

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?